У Городні започаткована "Бібліотечна кухня"

Бібліотекарі Городнянської ЦБ в цьому році започаткували проведення зональних семінарів у новому форматі “Бібліотечна кухня. Рецепти успішності”.
Перший семінар пройшов у квітні на базі Конотопської сільської бібліотеки-філії, а 29 травня такий семінар відбувся на базі Тупичівських бібліотек. Тупичівська бібліотека для дорослих перейшла у минулому році в нове опалювальне приміщення, а Тупичівська дитяча бібілотека – одна з сільських бібліотек, де підключено Інтернет. Сільські бібліотекарі переглянули сайти відомих бібліотек України, ознайомилися з їх креативними та інноваційними формами роботи.

У план семінару також входило:
- Новий час – нові страви: складники та секрети приготування (поради директора ЦБС М.М. Овсієнко);
- У гарній компаніїї і обід смачний: показовий масовий захід «Таланти мого села», де присутні знайомились з виставками народних умільців, співом жіночого ансамблю СБК, театралізованим показом п’єси учасниками підліткового клубу «Сучасник». Але найбільше до вподоби всім була гра дитячого зразкового духового оркестру під керівництвом О. Барташа. Про минуле та сьогодення, проблеми та перспективи села розповіла сільський голова Л. Шовкова.
- Кулінарні шедеври колег: ділимося рецептами ідей, пошуку та майстерності (обмін досвідом);
- Тренінг “Управління часом”, провела бібліограф ЦБ Г. Волочок, метою якого стало навчити бібліотекарів ефективніше управляти власним часом, розуміти, навчити управляти своїми планами, діями, вчинками.
- Домашнє завдання: скласти План особистого розвитку на найближчі шість місяців.
Наступний семінар пройде на базі Лемешівської бібліотеки-філії.

Директор Городнянської ЦБС
М. Овсієнко
Додано: 30-Трав-14 18:10

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: