У м. Прилуки відбулися урочистості до Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності

23 серпня біля приміщення Прилуцької райдержадміністрації за участю в.о. голови райдержадміністрації Дениса Росовського, голови районної ради Василя Малика, його заступника Наталії Єгорової, в.о. керівника апарату райдержадміністрації Світлани Александрової, керівників управлінь і відділів райдержадміністрації, депутатів обласної, районної рад, представників громадськості відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

До урочистого підняття Державного Прапору України були запрошені Ігор Доброхліб – старшина, учасник антитерористичної операції, нагороджений медаллю "Захисник Вітчизни" та Поліщук Анастасія, учениця 10 класу Ладанської гімназії, відмінниця навчання, багаторазова переможниця інтелектуальних, творчих конкурсів, переможець обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української та російської мов.

Відбулася акція «Я – громадянин України» з вручення паспортів громадянина України 3 юнакам і 8 дівчатам, яким виповнилося 14 років і які вже мають досягнення в навчанні, мистецтві та спорті, активні в громадському житті.

В.о. голови райдержадміністрації у зверненні до учасників церемонії наголосив, що і сьогодні під національно-державним Прапором кращі сини народу змушені зі зброєю в руках захищати державну незалежність і територіальну цілісність від зовнішнього втручання та внутрішніх антидержавних посягань. Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх полеглих за незалежність України.

З вітальними слова з нагоди Дня Державного Прапора України звернулися голова районної ради Василь Малик, Дмитро Даценко – депутат обласної ради, голова громадської організації «Учасники антитерористичної операції «Щит» Павло Красноок, Ігор Доброхліб – старшина, учасник антитерористичної операції, нагороджений медаллю "Захисник Вітчизни".

В холі райдержадміністрації діяла тематична виставка «Незалежна і вільна держава - творіння української нації».
Додано: 28-Сер-17 16:25

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: