У музеї М.Коцюбинського вшанували пам’ять Леоніда Отрюха

1 березня у залі Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника М.Коцюбинського зібралося добірне товариство, аби вшанувати пам’ять славетного і незабутнього режисера, актора, поета і громадського діяча, заслуженого артиста України Леоніда Отрюха з нагоди 90-річчя від дня його народження.

Організатором і ведучим заходу був народний артист України, кобзар-лірник Василь Нечепа. Присутні мали можливість переглянути кадри з виступів Л.Отрюха на сцені, послухати його поезії зі збірок різних років. Своїми спогадами про режисера поділилися актори Чернігівського академічного музично-драматичного театру ім.Т.Шевченка, яких Л.Отрюх вивів колись на велику сцену, допомагав у становленні і гартуванні творчої особистості. Це заслужені артистки України Антоніна Баглай та Любов Колесникова, народний артист України Валентин Судак. Їхні спогади були щирими і сердечними, викликали у присутніх і усмішку, і сльози.

І.Зажитько, І.Коцюбинський, В.Нечепа теж добрими словами згадали цю непересічну людину, справжнього громадянина і митця.Додано: 03-Бер-19 12:37

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: