У Варві відкрито меморіальну дошку сотнику армії УНР Аверкію Гончаренку

Пам'ять легендарного сотника армії УНР, уродженця села Дащенки Варвинського району Аверкія Гончаренка — активного учасника Української революції 1917-1921 років, командира українського війська в бою під Крутами — вшанували у містечку Варва. Тут на будівлі райдержадміністрації урочисто відкрили меморіальну дошку на честь борця за незалежність України. Захід організовано ГО «Українська Ініціатива» за сприяння Міністерства інформаційної політики України, Українського інституту національної пам’яті, Чернігівської ОДА та місцевої райдержадміністрації.

Разом з місцевою громадою пам'ять земляка вшанували заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова, директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Олександр Левочко, голова правління громадської організації «Українська Ініціатива» Юрій Косенко, представник Українського інституту національної пам'яті в Чернігівській області Сергій Бутко, голова Варвинської РДА Любов Доля, Варвинський селищний голова Валентина Саверська-Лихошва та інші.

Продовжилися урочистості в Будинку культури тематичною програмою та патріотичним концертом, який подарували солісти Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.
Додано: 25-Лют-19 11:58

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: