Урочисте зібрання з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва

Урочисте зібрання з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва

13 жовтня 2017 р. на Красній площі відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва.
Напередодні свята мужності і честі пройшли урочистості та покладання квітів до Братської могили та Меморіальної стели чернігівцям, загиблим у зоні проведення антитерористичної операції за участю Валерія Куліча та представників Чернігівської обласної державної адміністрації.
Урочистості продовжились святковим концертом в Обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Шевченка. Відкрив свято Заслужений академічний Зразково-показовий оркестр Збройних Сил України, художній керівник – полковник Ігор Биковський.
Українці пам’ятають своїх героїв, які пішли в різні роки на різні фронти і багато з них не повернулося. Не зосталось жодної сім’ї, яка б не оплакувала рідних чи близьких.
Україна – мирна держава, яка ніколи не воювала за чужі землі, але сама неодноразово ставала об'єктом збройної агресії. На жаль, ми знову змушені протистояти ворожій навалі, захищаючи незалежність нашої країни. Українське військо гідно захищає свою землю, доводячи всьому світу, що жодна найрозвиненіша армія нічого не варта без справжніх патріотів, героїв.
Бажаємо всім захисникам України незламності духу, віри у нашу спільну перемогу, мирного неба над головою! Нехай Богородиця своїм святим покровом Вас завжди оберігає!

Слава Україні! Героям Слава!
Додано: 13-Жов-17 14:44

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: