В обласній бібліотеці для дітей святкували 210-річчя від дня народження Миколи Гоголя

1 квітня в обласній бібліотеці для дітей святкували 210-річчя від дня народження Миколи Васильовича Гоголя. Життя письменника оповите таємницями та містикою, постать – загадкова, а творчість – неповторна та самобутня. Тому і зустріч, присвячена митцю, теж була незвичною.

Найвідоміші та кумедні персонажі «веліколєпная» Солоха (завідувачка відділу обслуговування учнів 5 – 9 класів Оксана Трухан) та дяк Йосип Никифорович (завідувач господарського відділу Василь Бородуха) запросили гостей до літературно-мистецької світлиці «Микола Гоголь – одвічна загадка».

Забарвлені містикою і несподіванками, розкривалися сторінки життя, дивували і бентежили уяву незвичайні і цікаві факти біографії Миколи Васильовича. Особливою, дивовижною мовою звучали рядки найвідоміших його творів, приправлені чудовим гоголівським гумором.

1 квітня – не тільки день народження Миколи Гоголя, а визнаний в усьому світі День сміху. Поєднавши два свята, в атмосфері гарного настрою, сміху та радості відбулася літературно-мистецька зустріч.

Усе коротке життя Гоголя – це і драма, і містика, і гра. А ще суцільна загадка, до якої будемо неодноразово повертатися у наших пошуках істини. Своїм читачам бібліотека пропонує насолоджуватись творчістю Майстра, яка чудово представлена на ювілейній виставці «Таємничий світ Миколи Гоголя». Читайте Гоголя!
Додано: 04-Квіт-19 13:34

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: