В рамках благодійного проекту «Армія дітям» в Чернігові пролунав «Музичний бриз»

В рамках проекту «Армія дітям» Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України дав благодійний концерт для жителів Чернігова під назвою «Музичний бриз».
У такий спосіб військові оркестранти збирали кошти для хворих дітей Чернігівщини, які потребують невідкладного лікування. Концерт відбувся в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.

До благодійної акції долучився Благодійний фонд імені Двічі Героя Радянського Союзу Олександра Молодчого, Чернігівський міський центр соціальних служб для сімї, молоді та дітей і регіональний медіа-центр Міністерства оборони України. Усі разом поєднали свої зусилля, аби допомогти коштами сімї Рогожиних, в якій проживають троє дітей - двоє з яких хворі на дитячий церебральний параліч.
Під час концерту в залі філармонії стояла скринька, куди кожен бажаючий міг кинути гроші для дітей-інвалідів. На зібрані кошти організатори благодійної акції придбають для Рогожиних велотренажер, аби діти змогли тренувати свою опорно-рухову систему.

- Один з дітей Рогожиних непогано грає на флейті, - повідомив начальник військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслужений артист України майор Олександр Шевчук. - Ми обов’язково йому допомагатимемо розвивати свій талант.

Аби зацікавити публіку військові музики підготували цікаву концертну програму, під час якої звучали відомі світові хіти в сучасній обробці. Зокрема оркестранти грали музику із відомих кінофільмів «Титанік», «Пірати Карибського моря», та один із хітів групи Scorpions, а солістка військово-музичного центру Тетяна Манойленко виконувала відому пісню «Time to say goodbye».

- Я приємно вражена тим, що військові Збройних Сил України так
поставилися до проблеми нашої сімї, - не стримувала емоцій мати дітей-інвалідів Валентина Рогожина, - Для нас це буде величезна допомога з боку людей у погонах. Ми давно хотіли купити тренажер, проте не було на це коштів.
Як повідомив майор Олександр Шевчук, військові музики запланували провести ще ряд благодійних концертів гарнізонами Чернігівщини. Вони збиратимуть кошти і для інших хворих дітей.

Віктор Ануфрієв
регіональний медіа-центр МО України у Чернігівській області

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Додано: 09-Квіт-12 19:14

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: