«Великодні барви» в музеї Михайла Коцюбинського

Третього квітня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського розпочала свою роботу виставка «Великодні барви», на якій представлені роботи вихованців та керівників гуртків Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Загалом, у виставковій залі експонується кількасот робіт.

Великдень – це свято глибоко символічне. Воно наповнює людей радістю, світлом, вірою і надією на краще майбутнє. Представлена на розсуд глядачів виставка – це підсумок творчої діяльності вихованців і керівників гуртків художньо-технічного відділу Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, яка демонструє художньо-естетичний розвиток і творчі можливості її учасників. Також в експозиції виставлені роботи учасників обласної виставки-конкурсу з мистецтва оригамі.

Неможливо уявити український Великдень без різноманітних декоративних композицій: писанок, великодніх кошиків з пасками та крашанками, вишитих рушників, малюнків. Усе це можна побачити на виставці. Тут є писанки з паперу, шкіри, глини, виконані в техніці тістопластика і навіть із сіна! Справжня окраса виставки – це великоднє дерево з писанками, виконаними у класичній українській традиції розпису воском. Також у залі є кілька тематичних фотозон, де можна зробити красиві фото на згадку.
Виставка «Великодні барви» триватиме до середини травня.

Вартість квитків:
дитячий – 5 грн;
студентський – 8 грн;
дорослий – 10 грн.
Довідки за тел.: (0462) 677-481; 678-741.
Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.
Додано: 05-Квіт-19 13:36

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: