Відбувся вечір-зустріч «Хай оживає істина стара: людина починається з добра»

Третього грудня українське суспільство разом зі світовим товариством відзначає Міжнародний день інвалідів.
На сьогодні рівень інвалідизації мешканців планети становить 1 мільярд. В Україні 2 мільйони 800 тисяч людей мають статус інваліда. 80% – люди працездатного віку, 167 тисяч – це діти. Сумна статистика.

Правда так назвати інвалідом людину, яка зберегла віру в себе і в силу духу – язик не повертається. Навіть фізичні вади не можуть перешкодити людині жити активним повноцінним життям, творити, бути успішним.

Сьогодні ми тільки й чуємо такі слова, як "толерантність", "рівні можливості", турбота, але не завжди ці слова доходять до діла. Можливо спробувати самому знайти в собі сили та допомогти цим людям.

Працівники відділу абонемента обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка підтримують тісні зв'язки з мешканцями Чернігівського геріатричного пансіонату. Традиційно цього дня ми відвідуємо наших підопічних, проводимо цікаві зустрічі, даруємо подарунки.

Першого грудня разом з Чернігівським обласним українським народним хором філармонійного центру фестивалів та концертних програм відбувся вечір-зустріч "Хай оживає істина стара: людина починається з добра". Цей день став для всіх цікавим, насиченим приємними сюрпризами. Працівники обласної бібліотеки подарували добірку художньої літератури, яку зібрали користувачі закладу. З великим інтересом всі слухали бібліографічний огляд про відомих людей з обмеженими можливостями, які змогли змінити своє життя. У виконанні народного хору звучали українські пісні. Добрі посмішки засяяли на обличчях глядачів.

Спілкування з мешканцями геріатричного пансіонату ще раз підтвердило, що щира людська увага може бути більш результативною ніж пафосні промови, які так люблять виголошувати з трибун.
Додано: 04-Груд-16 20:17

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: