Відкриття персональної виставки живопису «Пізнати себе самого» Юрія Расіна (м. Славутич)

23 травня 2019 року о 15.00 Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана (вул. Музейна, 6) запрошує на відкриття персональної виставки живопису «Пізнати себе самого» засновника і теоретика семантичного сюрреалізму Юрія Расіна (м. Славутич).
Семантичний сюрреалізм (від фр. Surréalisme «надреалізм») митець розуміє як особливу художню мову, в котрій закодовані потаємні та забуті смисли буття людини і Всесвіту. Художник, поєднуючи непоєднуване, змінює ракурс погляду на здавалося б звичні предмети реальності, позбавляючи їх лушпиння стереотипів та безглуздих нашарувань. Образи набувають абсолютно іншого внутрішнього істинного змісту. Торуючи свій шлях крізь пітьму знецінення гуманістичних цінностей, мотлох слів і декларацій, потоки інформаційних фейків, агресію масової культури, автор свято вірить в те, що його творчість привносить оптимізм в життя людей та навіює їм інтерес до життя.

Полотна Юрія Расіна, сповнені парадоксів, алюзій, символів, філософських метафор – це не гра із глядачем у ребуси, а пристрасне прагнення автора змусити глядача пізнавати себе і світ.
Виставка триватиме з 23.05.2019 р. до 30.07.2019 р. за адресою: Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана (вул. Музейна, 6)

Деталі – за тел.: 0462-676715, або на сторінці музею у соцмережі «Facebook» https://www.facebook.com/halahan.art/.

#ХудожніймузейҐалаґана.
Ми надихаємо!Додано: 22-Трав-19 12:52

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: