Відзначення 55 річниці з дня заснування Ічнянської школи мистецтв

Відділ культури і туризму Ічнянської районної державної адміністрації направляє інформацію та фото щодо відзначення 55 річниці з дня заснування Ічнянської школи мистецтв.
24 грудня 2017 року в Ічнянському районному будинку культури ювілейний захід зібрав велику кількість шанувальників мистецтва, адже 55 років тому, 6 червня 1962 року в м.Ічня було засновано Ічнянську музичну школу.
На той час в школі працювали 3 викладача та навчалися 75 учнів. Починаючи з першого її директора Бориса Семеновича Денисенка і впродовж цих років, її неполегливо розвивали, удосконалювали та добирались для неї загального визнання. І вже сьогодні цей заклад може пишатись своєю доброю славою далеко за межами нашого міста.
1994 року її реорганізували у школу мистецтв, де стали викладати хореографію, а з 2000-го – образотворче мистецтво. Довгий шлях школи мистецтв позначився невтомною щоденною працею цілеспрямованого колективу, який виховав не одне покоління талановитих особистостей.
На сьогоднішній день школу відвідують 316 учнів. Вони мають змогу навчатись на народному, фортепіанному, хореографічному, хоровому, художньому відділах, також школа мистецтв має клас духових інструментів. І навчання це не проходить для вихованців марно. Адже школа за свою історію випустила 907 підготовлених талановитих дітей, які твердо йдуть обраною стежкою та досягають успіху на творчих життєвих горизонтах. Вихованці школи мистецтв є учасниками та лауреатами обласних, районних та міжнародних конкурсів.
В школі мистецтв працює 27 викладачів, з них 24 – це випускники Ічнянської школи мистецтв.
На сьогоднішній день в школі мистецтв творчі колективи – дитячий хор «Барвінок» (керівник Ірина Денисенко), інструментальний ансамбль «Веселі музики» (керівник Людмила Кузьменко). Перші кроки робить оркестр народних інструментів (керівник Наталія Остапець). Учасники танцювального колективу «Надія» – переможці всеукраїнських та міжнародних хореографічних конкурсів (керівники Надія та Аліса Яцеленко). У класі образотворчого мистецтва (викладач Олена Власко) зібралися діти, які із захопленням опановують таємниці жанру, відтворюючи у своїх роботах розуміння навколишнього світу, втілюють власні фантазії та мрії. Робота класу духових інструментів (викладач Олександр Пабат) розпочалася з перемог на обласних та міжнародних конкурсах. Ансамбль народних інструментів (керівник Тетяна Бабич) є оркестровою групою аматорського творчого колективу «Срібні роси».
В атмосферу свята гості починали занурюватися ще в фойє районного будинку культури, де мали змогу познайомитися з живописом вихованців школи мистецтв.
Концертну програму відкрили лауреати обласного конкурсу хорових колективів шкіл естетичного виховання «Свято хору» імені Любомира Бондарука, дитячий хоровий колектив «Барвінок» Ічнянської школи мистецтв.
У ході заходу на екрані демонструвалися світлини з історії школи, з початку її заснування та до сьогодення.
До вітального слова запросили директора Ічнянської школи мистецтв Федорчук Ю.М.
З п’ятдесяти п’яти річчям колектив і учнів школи мистецтв привітали перший заступник голови Ічнянської об’єднаної територіальної громади О.І.Бондар та в.о. начальника відділу культури і туризму Ічнянської райдержадміністрації А.М. Волошко.
Вихованці школи мистецтв виступили перед присутніми з різними оригінальними номерами.
Порадували сімейні ансамблі Конончуків та Драганів, в складі яких були учні школи мистецтв та їх батьки. Вони подарували всім присутнім незабутні враження своїм співом та грою на музичних інструментах. Ансамбль бандуристів, запрошені випускники та всі учасники ювілею школи мистецтв всіляко демонстрували свої таланти.
Викладачі Ічнянської школи мистецтв в черговий раз продемонстрували всім, яку «високу планку» тримає їхній заклад.
Чимало теплих слів про досягнення випускників, викладачів та учнів дитячої школи мистецтв прозвучало того дня у вітальних промовах численних гостей. Лунали ніжні акорди фортепіано, бандури, акордеону, чарував своєю грою лауреат обласних та міжнародних конкурсів Дмитро Бондар, викликали неабияке захоплення запальні та чуттєві танці хореографічних колективів «Надія» та «Реверанс».
Заключним музичним вітанням був виступ випускниці школи, а нині студентки коледжу культури і мистецтв ім. М.Заньковецької Вікторії Підгайної.
Додано: 02-Січ-18 22:28

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: