VII Всеукраїнський фестиваль кобзарського мистецтва «Вересаєве свято»

Зовсім скоро, 16.06.2018р., на території Сокиринського архітектурно - паркового комплексу (Срібнянський р-н Чернігівської обл.) відбудеться
VII Всеукраїнський фестиваль кобзарського мистецтва «Вересаєве свято», який проводиться на честь відомого кобзаря, уродженця Чернігівської землі - Остапа Вересая.

Кобзарство в усі часи існування належало до еліти українського народу, було виразником його ідей та створило своєрідну філософію, в її основі лежали християнська віра, висока моральність, любов до рідного краю та свого народу.

Всеукраїнський фестиваль кобзарського мистецтва «Вересаєве свято» продовжує кращі традиції кобзарства, започатковані в 19 столітті.
Він став візитною карткою Чернігівщини та подією загальнодержавного значення у культурно-мистецькому житті України, бо саме від кобзи та бандури можна почути самобутню та неповторну музичну форму, за оригінальністю та унікальністю якої в нас немає суперників.
Розпочнеться фестиваль 16 червня п.р. о 12.00 з виконання всіма учасниками заходу твору на слова Т.Г.Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий».

Чернігівщина запрошує всі області приєднатися до Всеукраїнського флешмобу та виконати даний твір у своєму регіоні в той же самий час.Додано: 11-Чер-18 11:41

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: