Вітаємо Чернігівський драмтеатр з перемогами на Краківському фестивалі!

З великим успіхом пройшов виступ Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка на ІV Міжнародному Фестивалі Українського Театру «Схід – Захід», який відбувся у квітні цього року в польському місті Кракові. У насиченій цьогорічний програмі фестивалю, що проходить під гаслом «Крізь терни – до зірок», брали участь професійні та аматорські колективи з багатьох регіонів України, зокрема, з Києва, Одеси, Харкова, Сумщини.

Чернігівці представляли на Краківському фестивалі «Комедію помилок» Вільяма Шекспіра у постановці художнього керівника – головного режисера театру, заслуженого артиста України Андрія Бакирова, яка була відзначена як краща на фестивалі «Золоті оплески Буковини»-2015, а на XVIII Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії» (Херсон, 2016) здобула Гран-прі фестивалю.

Творча робота шевченківців здобула прихильність і бурхливі оплески захоплених польських глядачів та була відзначена у двох номінаціях фестивалю:

- Дипломом лауреата ІV-го Міжнародного Фестивалю Українського Театру «Схід – Захід» у Кракові серед кращих вистав в категорії професійних театрів;

- Дипломом фестивалю за кращу режисерську роботу нагороджено заслуженого артиста України Андрія Бакірова.

Крім захоплених відгуків польських глядачів, театр отримав запрошення до участі у п’ятому Краківському фестивалів, який проводитиметься наступного року. Чернігівці також мали можливість представити свою роботу варшавському глядачеві на сцені театру «Друга зона», співпраця з яким була започаткована на Чернігівському фестивалі «Слов’янські театральні зустрічі».

Вітаючи з блискучим виступом на цьому престижному міжнародному театральному форумі, бажаємо творчому колективу Чернігівського облмуздрамтеатру яскравих новочасних сценічних робіт, прихильності вдячних глядачів, вагомих здобутків і нових перемог на наступних фестивалях і конкурсах як в Україні, так і за її межами.
Додано: 14-Квіт-17 02:20

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: