Візит Патріарха Філарета до м. Чернігова

07 грудня Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет перебував у м. Чернігові. Десятий рік цього дня він служить урочисту Божественну літургію, присвячену відзначенню Дня святої великомучениці Катерини та Преподобного Меркурія Чернігівського у Катерининській церкві м. Чернігова.
В обласному центрі Його Святість зустрічали: голова облдержадміністрації Олександр Мисник, голова обласної ради Ігор Вдовенко, заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако, священнослужителі та віряни.
Після урочистої Божественної літургії Патріарх Філарет звернувся до присутніх в храмі з проповіддю «Після Об’єднавчого Собору, призначеного на 15 грудня, ми будемо Православною Автокефальною Українською Церквою, яка на рівних увійде в сім’ю інших православних церков. Але зараз іде шалена боротьба, щоб цього не сталося. Проте не хвилюйтесь, Собор вирішить так, як краще для України», — переконливо зазначив він.
Церковними нагородами було нагороджено: за особистий внесок у справу відродження української держави і духовності, піднесення ролі Української Церкви у житті суспільства і держави орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого нагороджено Миколу Борща, регента церковного хору Катерининської церкви, головного хормейстера капели бандуристів імені Остапа Вересая; орденом Святого великомученика Юрія Переможця - ГО «Єдина родина Чернігівщини», медалями «За жертовність та любов до України» та Благословенними грамотами — чернігівських волонтерів та вірян.
Після урочистостей Святійший Владика взяв участь у церемонії погашення блоку поштових марок «Краса і велич України. Чернігівська область», відповів на запитання журналістів та благословив куліш, зварений польовою козацькою кухнею неподалік від церкви, а також закликав на вірних Боже благословення.
Додано: 10-Груд-18 12:30

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: