Запрошення на Фестиваль!

З метою відродження національних традицій України, розвитку культурної дипломатії між етносами й національними меншинам, що вважають своєю батьківщиною Україну та представниками народів, що проживають на території України 28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться третій Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна».
Фестиваль «Аристократична Україна» пройде вже втретє і сприятиме пізнанню етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі та серед громадян інших країнах світу. Моделями для демонстрації українського стилізованого одягу в цей день стануть не професійні моделі, а дружини загиблих захисників - героїв АТО.
Під час фестивалю на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбуватиметься також і ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстринь.
Запрошуємо народних умільців області прийняти участь у Всеукраїнському фестивалі та представити на ньому етнографічну культуру вашого краю, а також усіх бажаючих.
Контактна особа від оргкомітету фестивалю: Світлана Хоменко, 068 86 70 250, events.radozamok@gmail.com.Додано: 10-Лип-18 09:15

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: