Запрошуємо прийняти участь в акції «Подаруй Гетьманській столиці експонат»

З 18 квітня 2017 року Національний історико-культурний «Гетьманська столиця» оголошує про старт щорічної акції «Подаруй Гетьманській столиці експонат». Метою проведення акції 2017 року, яка триватиме до 18 травня 2017 року, є збір етнографічних матеріалів для формування і поповнення зібрання Національного заповідника «Гетьманська столиця» для облаштування типової батуринської будівлі кінця ХІХ - початку ХХ століття.

Ми просимо передати до заповідника речі, які були у вжитку у ваших дідусів та бабусь - побутові речі, твори народного-прикладного мистецтва, меблі, посуд, одяг, документи, фото. Всі предмети, які будуть зібрані під час акції, стануть частиною музейної садиби в місті Батурині по вулиці Партизанській.

Шановні поціновувачі української історії та культури! Не будьте байдужими, подаруйте славному Батурину частинку своєї української душі, хай це стане доброю пам’яттю про ваших дідів-прадідів!

Наперед вдячні всім, хто приєднається до акції, результати якої будуть оголошені 18 травня, в Міжнародний день музеїв, та висвітлені в ЗМІ.

Контактні телефони: (04635) 48-2-43, моб. тел. (098) 845-20-06
Головний зберігач фондів Ірина Матущак.Додано: 14-Квіт-17 22:39

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: