Засідання за круглим столом – «Платформа для інтеграції ромів Чернігівщини в місцеві спільноти»

07 лютого 2018 року в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка, за підтримки Департаменту культури і туризму, національностей та релігій відбулась зустріч за круглим столом – «Платформа для інтеграції ромів Чернігівщини в місцеві спільноти». Даний проект реалізується в області в рамках програми LATSCHO DIWES (програма підтримки для переживших геноцид ромів) фонду EVZ «Пам’ять, відповідальність і майбутнє». В якості партнерів до проекту долучилась громадська організація MART, юридична приймальня якої надає послуги в рамках проекту. Реалізація проекту спрямована на три напрямки роботи: гуманітарний, правовий, а також сприяння становленню та збереженню історичної пам’яті.
В засіданні взяли участь Валентина Вальчук - координатор проекту LATSCHO DIWES, Марина Казанська – виконавчий директор ГО «Романо дром», Олексій Степаненко – начальник відділу у справах національностей та релігій Департаменту культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації, Інна Аліференко – директор Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка, Сергій Зосименко – голова правління ГО «Громадське телебачення: Чернігів», Руслана Бурова – виконавчий директор ГО MART, представники Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та Управління охороно здоров’я ОДА.
Під час засідання було також обговорено виконання в області обласної програми щодо захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини до 2020 року.
Додано: 08-Лют-18 13:37

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: