Життя людей з обмеженими фізичними можливостями

Сумно і болісно говорити про сьогоднішнє нелегке життя людей з обмеженими фізичними можливостями. Точних інструкцій для душевного спокою і життя без болю ніхто не дасть, однак проходити без уваги і не помічати оточуючих, яким потрібна допомога не вихід.
Тому 03 грудня 1992 року Генеральною Асамблеєю ООН був започаткований Міжнародний день людей з особливими потребами (обмеженими фізичними можливостями), проведення цього дня в Україні встановлено Указом Президента, починаючи з 1993 року. В цей день Асамблея закликала держави ООН проводити заходи, спрямовані на подальшу інтеграцію людей з особливими потребами у життя суспільства.
Художній відділ НКМ ім. І. Спаського, спільно з Ніжинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, також зробили свій невеличкий внесок у велику справу.
03 грудня 2018 року вже 18-й раз в художньому відділі НКМ ім. І. Спаського відбулась презентація виставки «Повір в себе ¬ і в тебе повірять інші». Нажаль, не всіх людей доля наділила здоров’ям у рівній мірі, але натомість обдарувала таким неймовірним талантом. Кожна з представлених робіт особлива по-своєму, в кожної роботи своя історія.
В залі художнього відділу експонуються роботи 79 учасників, починаючи з найменших діток, які ще відвідують дитячий садок, продовжуючи учнівською молоддю загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних навчальних закладів.
На виставці представлені роботи, виконані в різноманітних техніках: графіка, живопис, аплікації, вироби з солоного тіста, витинанка, бісероплетіння та вишивка бісером, квіллінг, випалювання по дереву, розпис на склі, оригамі, топіарій, в’язані вироби.
Кожна з представлених робіт має свою історію, передає свої емоції, відкриває нам новий неосяжний світ автора, його бачення. Таким талантом наділений не кожний. Але талант це все, що потрібно для вдалої роботи. Не можна забувати про зосередженість, наполегливість, силу волі, які є фундаментом у нелегкій праці.
Запрошуємо всіх бажаючих поринути у неосяжний мистецький світ, ознайомитися з техніками, видами творчих робіт молодих талантів.
Виставка діятиме з 03 грудня 2018 року по 14 січня 2019 року в художньому відділі краєзнавчого музею за адресою вул. Батюка, 6, тел.: 7-32-96.

Д. Бережняк, зав. художнього відділу НКМ ім. І.Спаського
Додано: 06-Груд-18 08:57

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: