Головна » Статті » Сільський туризм » Сільські садиби

Хутір „ Добрий хазяїн „ (с. Улянівка знаходиться 11 км від Чернігова)
Хутір „ Добрий хазяїн „ - с. Улянівка знаходиться 11 км від Чернігова
Мальовничі низовини на північному Сході України зберегли унікальні природні та етнографічні пам’ятки . Саме такий краєвид побачать туристи ,якщо відвідають садибу Дубовика Івана Антоновича в Ульянівці. Слід зауважити ,що всі зручності, все для відпочинку зроблено власними руками господаря.


Туристам у користування будуть надані 2 кімнати, які обладнані телевізором, телефоном. Сан. вузол знаходиться у будинку. Для тих , хто хоче бути ближче до природи, послухати казкові пісні солов’я – господар запропонує літню мансандру, яка знаходиться окремо від будинку , серед виноградної лози. (до речі, господар розводить безліч сортів винограду ). Біля будинку знаходиться ставок, де господар розводить 16 видів риби. Біля ставка є невеличка, затишна лава, 2 лежаки.

Хочете порибалити – Іван Антонович допоможе з вудочками. Якщо з вами буде дитина, то і їй буде чим зайнятись. Біля будинку є невеличкий дитячий майданчик з казковим будиночком, пісочницею. Корисно буде завітати і до бані з парил кою, де є кімната відпочинку. Урізноманітнити свій відпочинок можна екскурсіями на конях ( взимку на санях , влітку на бричці, можна і верхи ).


Власник садиби - Дубовик Іван Антонович
Адреса: с. Улянівка, вул. Першотравнева, 41
Телефон 68-58-58, моб. тел. 8(050)6402412

Категорія: Сільські садиби | Додав: Майшев (13-Трав-08)
Переглядів: 2167 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: