Головна » Статті » Сільський туризм » Методичні рекомендації

Чи підходить діяльність з надання гостинності для Вас?
Це запитання складне, і на нього важко відразу однозначно відповісти. Відомі випадки, коли, поряд із основною сільськогосподарською діяльністю, селяни починали надавати послуги із прийому туристів, і через деякий час доходи від цієї діяльності вже реально перевищували доходи від особистого селянського господарства. Проте, все ж таки частіше, сільський туризм є додатковою діяльністю, і доходи від неї складають від 25 до 50 відсотків доходу від особистого селянського господарства. Водночас деякі господарі розглядають сільський туризм просто як урізноманітнення свого щоденного життя, займаються ним більше задля розваги, а не заради грошей. Слід зазначити, що сільський туризм — набагато ефективніший спосіб заробітку грошей, у порівнянні з іншими видами діяльності, спрямованими на швидке отримання прибутку.
Проте, якщо чогось не любиш, не примушуй себе. Бо з примусу ні Ви самі, ані Ваші гості задоволеними не будуть.
Поставте собі такі запитання чи вмію я посміхатися з ранку до вечора? Чи не заважають мені «чужі» у моєму будинку? Чи вмію я уважно слухати інших? Чи можу розраховувати на допомогу родичів чи друзів? Чи маю який-небудь досвід у наданні таких послуг?
Якщо Ви схиляєтеся більше до позитивних відповідей, маєте достатньо рис, необхідних у цій галузі, то можете розпочинати діяльність з надання послуг у сфері сільського зеленого туризму з використанням майна особистого селянського господарства.
Категорія: Методичні рекомендації | Додав: Воробей (29-Трав-09)
Переглядів: 1935 | Коментарі: 1 | Теги: сільський туризм | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: