Головна » Статті » Активний туризм та відпочинок » Сплав на байдарках

Сплав на байдарках по р. Десна
Подорож на байдарках по спокійній воді Десни і Снову надає можливість людям різних рівнів фізичної підготовки реалізувати свої глибинні потреби в єднанні з живою природою. Людина входить у зіткнення зі стихіями землі, води, вогню, повітря в їх первозданній формі. Відбувається природний процес гармонізації тіла і свідомості через контакт з тим загадковим світом, який був описаний Олександром Довженко у повісті «Зачарована Десна». Сплав на байдарках розрахований також на непідготовлених людей, які мають зараз таку можливість відчути себе першовідкривачами і першопрохідцями.
   Ввечері проводиться культурно-розважальна програма, спрямована на зняття стресів і психологічних натисків. По завершенню походу є можливість замовити прогулянку на конях, розслабитися в сауні.
   І все ж сам похід - це тільки менша частина проекту, основним завданням якого є надання бази для проведення семінарів та тренінгів з екології та дбайливого поводження з природою, різним духовним практикам та напрямків саморозвитку людини, йоги, ведення здорового способу життя. В результаті людина відпочиває душею і тілом, дізнається про корисну інформацію, а також здобуває новий позитивний досвід.
 
Контакти: Любарець Ярослав
Телефон.: 8(0462) 610-753
Моб.: 8(050) 313-50-69
 
 
Категорія: Сплав на байдарках | Додав: Воробей (25-Лют-09)
Переглядів: 3094 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: