Головна » Статті » Туристичні заходи » Дорогами рідного краю

“Дорогами рідного краю”: Ідемо разом за враженнями


За мудрим висловом одного з класиків, життя – це не ті дні, які пройшли, а ті, які запам’яталися.

Людям, котрі півтора року тому приєдналися до екскурсійних турів вихідного дня, і справді є що згадати. Незабутні побачення з рідним краєм, дали стільки позитивних емоцій, що це важко переоцінити. Організатором захопливих мандрівок дорогами Чернігівщини став обласний історичний музей імені В.В.Тарновського і, зокрема, завідувачка екскурсійного відділу музею Н.Є.Самохіна. Такий вихід музею «у народ» має успіх. За минулий і половину нинішнього року зроблено близько сотні турів. Автобусні маршрути пролягають через Чернігівський край і за його межа – до Києва, Глухова, Білої Церкви, Гомеля.

Наталія Євгенівна не любить «розкручених» маршрутів. «Фішкою» Самохіної є те, щоб люди з її допомогою привчалися до змістовного, інтелектуального відпочинку, чули і бачили щось нове. Їй, музейному працівникові з 25-річним стажем і солідним багажем знань, завжди є про що розповісти. На кожен маршрут «Дорогами рідного краю» Н.Є.Самохіна дає провідну тему розмови, намагається так побудувати свою бесіду, щоб інформація «лягала на колеса», тобто пасажири могли бачити за вікнами автобуса підтвердження сказаного.

А втім, кілька висловлювань від самих учасників подорожей.

Валентина Очеретяна: «Людина, котра не знає свого минулого, приречена на незавидне майбутнє. Наш край особливо багатий на свою духовну історію. Як не кажіть, 1100-річчя згадки нашого Чернігова в літопису – це таки значна віха. Лекції „на колесах" зі знанням справи і особливим трепетом розповідає завідувачка екскурсійного відділу обласного історичного музею Н.Є. Самохіна. В цьому переконалися ми, група працівників служби логістики, ВАТ Чернігівське Хімволокно, коли поїхали за маршрутом Прилуки – Сокиринці – Густинський монастир. Всі бажаючі мали змогу відвідати храми монастиря, милуючись їх величчю».

Подружжя Ніна та Михайло Балани: «З захопленням спостерігаємо за роботою Наталії Євгенівни. Це – творчість, невтомність, постійне бажання створювати нове. Дякуючи їй, ми стали ще більшими патріотами рідного краю».

Лариса Григор’єва: «Я бувала в багатьох музеях Європи, але таких екскурсоводів, як Н.Є.Самохіна – одиниці».

Іван Соляник: «Щоразу, коли слухаю Наталію Євгенівну, дивуюся, скільки ж треба запам’ятати історичного матеріалу! Вона подає його цікаво і віртуозно».

Катерина Гайова: «Наталія Євгенівна – не лише чудовий екскурсовод, а й умілий менеджер. Зорганізувати півсотні людей на кожен маршрут, розмістити їх, подбати про комфорт під час поїздки – це не просто. Окрема дяка за бездоганний сервіс, високий професіоналізм усім водіям транспортного підприємства «Сіверпасавто», які очолюють Василь Панасович Курганський та Віктор Миколайович Іванецьо».

Якщо вас зацікавив проект історичного музею імені В.В.Тарновського – «Дорогами рідного краю», приєднуйтесь до нашого гурту.


Наталя Берегова,
журналіст

Довідки за тел: (0462)699-930 або 067-957-32-19.

Категорія: Дорогами рідного краю | Додав: Майшев (19-Чер-10)
Переглядів: 2940 | Коментарі: 23 | Теги: Дорогами рідного краю | Рейтинг: 4.1/13
Всього коментарів: 121 2 »
Запрошуємо у подорож! До Вашої уваги розклад екскурсійно -лекційних турів:
3 липня Яготин - Березова Рудка - Шляхами Великого Кобзаря
10 липня Качанівка-маєток Тарновських, відомих українських меценатів
25 липня Густинський монастир - Тростянець. Духовні традиції Чернігівщини. Тростянецький дендропарк - рукотворне диво І. Скоропадського.
31 липня - Новгород-Сіверський-Глухів-Глинська пустинь.
14 серпня - Пам'ятки стародавнього Путивля.
Довідки за тел. 699-930, 067-957-32-19
17 липня - лекційно - екскурсійно- лекційно тур за маршрутом Іржавець- Качанівка. Благодійництво на Чернігівщині. Родина Тарновськихі -відомі українські меценати. Довідки за тел. 699-930, 067-957-32-19.
10 и 17 июля экскурсии в Качановку. Начало тура в 7-00, завершение в 20.30. По пути посещаем мемориальный музей Л.Н. Ревуцкого в селе Иржавец Ичнянского района.
25 июля - Тростянец - Густынский монастырь.
Заявки по тел 699-930 или 067-957-32-19
25 липня - автолекторій Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського прямує за напрямком Густинський монастир - Тростянець. Бажаючі відвідать ці історичні місця, телефонують за номером 699-930, або 067-957-32-19.
Уважаемая Наталья Евгеньевна! Вам просто необходим свой сайт для рекламы туров и всего музея! Чтобы было легче добираться до расписания туров, было бы больше интересной информации о них и о музее вцелом. Это была б очень хорошая реклама для Вас и Вашего дела...
Могу помочь создать такой.
http://moment.at.ua/ - пример моего сайта и контакты там же!
Большое спасибо за предложение. Пока не готовы к самостоятельному сайту.
Всем добрый вечер! Напишите пожелания относительно экскурсионных маршрутов в сентябре 5 и 12 сентября. Куда хотите ехать? что интересует больше? Это может быть поездка в Качановку, Гомель, Н-Северский Прилуки -Густынский монастырь с посещением Сокиренец. Пишите, что интересует больше.
3 жовтня- неділя, планується ще одна екскурсія за маршрутом Батурин-Короп -Вишеньки.
Телофон для довідо 699-930 та 067-957-32-19
Чернігівський історичний музей імені В.В. Тарновського запрошує всіх бажаючих взяти участь в наступних лекційно- екскурсійних турах:
5 вересня: Густинський монастир-Сокиринці-Прилуки. Духовні традиції краю.
12 вересня- Іржавець-батькивщина відомого українського композитора Л.М. Ревуцького. Качанівка- маєток родини Тарновських.
19 вересня Конотоп- Ромни - історичними містами Сумщини.
10 жовтня Батурин - Короп - Вишеньки. Гетьмани Лівобережної України.
Телефон для довідок 067-957-32-19.
4 грудня скористуйтесь можливістю відвідати Києво -Печерську Лавру
в складі збврної групи лекторію історичного музею імені В. Тарновського. Телефони для довідок: 699-930, 067-957-32-19
19 березня відбудетьсь одноденний лекційно- екскурсійий тур за моршрутом Чернігів -Козелець-Києво -Печерська Лавра. В програмі: відвідування собору Різдва Богородиці в Козельці, Оглядова екскурсія в Лаврі, Музей українських коштовностей.
Ціна 120 грн. Телефони для довідок: 699-930, 067-957-32-19
1-10 11-11
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: